+380671684292

Сульфат кальцію

Сульфат кальцію

біг-бег 500 кг

ЗАПИТАТИ ЦІНУ

S - 18% (в перерахунку SO3 – 45%)  Ca - 30%(в перерахунку CaO – 35%)

Сульфат кальцію є твердим, розсипчастим, дрібним за структурою, але не пиловим добривом - це зумовлює відповідна кількість вологи.

Формула добрива обмежує вимивання сірки та кальцію під час осінньо-зимового періоду і забезпечує добре живлення озимих культур.

Сірка, що міститься у добриві знижує чутливість рослин до стресу, особливо посухи чи ураження бактеріальними та грибковими захворюваннями. Також вона є невід’ємною при процесах фотосинтезу, стимулює ефективність при застосуванні азоту, а в олійних рослинах (особливо ріпаку) впливає на правильний синтез жирів.

Кальцій є невід’ємним для здорового розвитку рослин: зумовлює правильне укорінення, забезпечує краще здоров’я, впливає на гормональні процеси у рослині.

Сульфат кальцію слід застосовувати для зернових, олійних, капустяних, кормових та зокрема для рослин, що мають потребу у додатковому підживленні сіркою, а саме: ріпак, кукурудза, гірчиця, люцерна, цукровий буряк та трави.

 ХАРАКТЕРИСТИКА ВИРОБУ

Добриво є у сульфатній постаті, дуже легко засвоюється. Високий рівень розчинності гарантує відповідну мобільність сірки та кальцію у грунтовому профілі. Добриво є стійким до вимивання, отже забезпечує рослинам сталий доступ до сірки і кальцію.

Сульфат кальцію підходить для підживлення всіх культур, в тому числі ґрунтів з підвищеною кислотністю та низьким вмістом сірки. Рекомендується для зернових, олійних культур і коренеплодів, особливо, для рослин, які мають підвищений попит на сірку. Формула добрива обмежує вимивання сірки та кальцію під час осінньо-зимового періоду і забезпечує добре живлення озимих рослин.

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ

- сірка та кальцій тривалий час не вимивається із ґрунту;

- збільшує та покращує якісні показники урожаю;

- розкислює ґрунт;

- покращує структуру ґрунту та стабілізує рівень РН;

- зменшення негативного впливу токсичного алюмінію Al+++;

- збільшує стійкість до стресів, засухи та грибкових хвороб;

- ефективно підвищує обсяг та якість врожаю;

- належний розвиток систем коріння та клітин;

- регулює дію азоту.

ЗАСТОСУВАННЯ І СТРОКИ ЗАСІВУ

-польове землеробство: для ріпака і озимини рекомендується використовувати після збору попередника або перед посівним виорюванням, добре змішуючи з грунтом на глибині 15-30 см. Для ярих культур добриво використовують в період збору попередника до передзимової оранки. Для ярих культур в час весняного застосування – в момент підготовки грунту під посів. 

-садівництво та городина: з огляду на надто значну різницю у групах, строки слід підбирати індивідуально, відповідно до кожної групи. Зазвичай – вводити у міжряддя ранньою весною та восени після збору врожаю;

РЕКОМЕНДОВАНІ НОРМИ ВНЕСЕННЯ

Дозу слід визначати індивідуально, на підставі наявного рівня та потреби сірки(SO3) для певного виду грунту.

Культура

Норма внесення (кг/га)

Ріпак озимий

450-500

Ріпак ярий

400-500

Гірчиця

400-450

Кукурудза

300-400

Буряк цукровий

350-400

Трави

250-300

Збіжжя

200-250

Бобові

200-250

Капуста

400-500

Кореневі

350-500

Сади

300-500

ЗБЕРІГАННЯ

Добриво повинне зберігатись в повітряно-сухих умовах і бути захищене від прямого атмосферного впливу.

Виробництво: Польща