+380671684292

Tarnogran R з бором

Tarnogran R з бором

Добриво Tarnogran R рекомендується використовувати для підживлення рослин, котрим, окрім основних мікроелементів, необхідні також великі запаси кальцію, магнію та сірки; таких як ріпак, біла гірчиця, капуста і бобові, а також городні рослини.

Tarnogran-R містить:

– 3% азоту в амонієвій формі (NH4),

– 9% фосфору (P2O5), розчинного у мінеральних кислотах,

– 19% калію (K2O) у формі калійної солі,

– 5% кальцію (CaO),

– 3% магнію у складі сульфату магнію (MgO),

– 21% сірки у сульфатній формі (SO3) та

– 0,2% бору (B) у формі тетраборату натрію.

Стартова доза азоту, що міститься у добриві, забезпечує правильне початкове зростання рослини.

Різна швидкість вивільнення у ґрунт наявних у добриві форм фосфору забезпечує рослин цим елементом протягом всього періоду вегетації.

Вміст фосфору та калію підібраний так, щоб була можливість використовувати добриво на грунтах з різним ступенем вмісту цих двох складників. Корисний вплив на підсумковий врожай також мають решта мінеральних елементів, що містяться у добриві:

Кальцій – є важливим складником, особливо у випадку олійних та бобових рослин (необхідний для росту кореневих бульб зернобобових рослин).

Магній – виступає у легкозасвоюваній формі сульфату магнію, покращує витривалість до низьких температур підживлюваних рослин, покращує величину зерна та вміст білка у зерні.

Сірка – міститься у добриві в сульфатній формі в кількості, що забезпечує повне покриття потреб навіть найбільш вибагливих у цьому плані рослин, забезпечує повне засвоєння азоту без утворення надлишкових нітратів, додатково збільшує вміст та якість білка у зерні, збільшує витривалість рослин до грибкових хвороб та зменшує схильність до вилягання.

Бор – бере участь у процесах цвітіння та зав’язування насіння.

Добриво Tarnogran R можна використовувати на грунтах з рівнем pH від нейтрального до кислого. Рекомендовано перемішати його з грунтом на глибину 10-15 см.

Норми внесення (кг/га)

КультураВ залезності від вмісту в грунті фосфору та калію
ВисокийСереднійНизький
ріпак озимий 200 450 700
ріпак ярий 250 425 600
       

Виробник: Польща