+380671684292

Упаковка

Упаковка

Мішки із прямокутним дном, відкриті мішки та мішки з клапаном – це упаковка, що користується попитом в сегменті “Агро і сад”. Різноманітний вибір матеріалів, а також плівка, що відповідає вимогам товару, який упаковується та можливості друку створюють основу широкого спектру склеєної упаковки.

Плоска упаковка FFS з багатоколірним глибоким друком і флексографією, FFS-рукави з боковою складкою і товщиною плівки від 0,080 мм, а також упаковки із захисними властивостями доповнять Ваш асортимент.

Плівка SmartFlex – це надійна, економна, ефективна та розумна стретч плівка-ковпак із широким спектром використання. Спеціально підібрані відновлюючі сили та витривалість плівки проти різноманітних атмосферних  впливів забезпечують оптимальну стабільність при загрузці, високу безпечність при перевезеннях і ефективний захист від інших впливів.

Товарні рекомендації відповідно до галузі:

1-Aluflex – упаковка із композитних матеріалів на основі із алюмінієвої фольги. Призначення: для упаковки високочутливих по відношенню до вологи та кисню матеріалів, а також матеріалів із інтенсивним запахом. Використання композитного матеріалу із алюмінію чи металізованого поліестера дозволяє відрегулювати бар’єрні властивості по відношенню до кисню і водяної пари у відповідності із індивідуальними потребами упакованого товару.

2-AluflexФЗЗ(формування-затарення-закриття) – передовсім призначена для упаковки високочутливих по відношенню до вологи та кисню матеріалів, а також матеріалів із інтенсивними запахами. Тут використовується плівка із комбінованих матеріалів та основі алюмінієвої фольги, володіє покращеними програмними властивостями. Тим самим знижуються витрати на одиницю упаковки, транспортування та зберігання, а також кількістю відходів та витрат на їх утилізацію. Завдяки збільшенню корисної довжини плівки в рулонах і зменшенню частоти їх заміни, збільшується ефективність роботи пакувальних машин.

3-PowFlex– це ФЗЗ плівка, добре вентильована, проте запобігає попаданню пилу. Ідеально підходить для зберігання дрібносипучих продуктів (зокрема для товарів, що містять цемент). Завдяки високій вологонепроникності, товар надійно захищений від дощу та вітру навіть без додаткової упаковки. Тим самим збільшується термін зберігання Вашого товару. Завдяки високій міцності на прокол, ця плівка забезпечує надійне транспортування вантажу.

4-U-PackМішки із боковою складкою -розроблено спеціально для сухих продуктів, добре стійкий і тримає форму. Ідеальна можливість видаляти вміст упаковки без залишків. Завдяки боковим складкам і стійкому дну дану упаковку можливо із п’яти сторін прикрасити друком. Свіжість та збережність запакованого продукту гарантована цілеспрямованим вибором бар’єрних комбінацій плівки. Індивідуально для замовника можливі додаткові елементи оформлення: ручка для перенесення, висічка для підвішування, кутова спайка бокової складки, кутове заокруглення, EasyOpening, багаторазові застібки. Виготовлення упаковки різних розмірів- від 1л до 50л. Наповнення мішка як через верх, так і через дно.

5-Мішок Tragpack- варіант мішка у формі коробки із клапаном. Особливість полягає у наявності ручки для полегшення використання та транспортування тари. Призначений для наповнення об’ємом від 5 до 40 літрів. Мішок стійкий, презентабельний, володіє оптимальною вантажопідйомністю, має клапан. Можливий надрук в 10ти кольорах, багаторазові застібки. Можливі декілька видів клапану: ступінчатий, клапан-манжет, зовнішній клапан-кишеня, потайний клапан-рукав та ін..

6-Мішок Walpack – мішок зі зварними швами, хрестоподібним дном, клапаном і вирубною ручкою. Висока вантажопідйомність, герметичність, можливість упакування пастоподібних речовин.

7-Відкриті мішки – виготовлені із полімерів чи композитів. Вони легко наповнюються і легко закриваються методом спаювання. Також їх можна прошити, склеїти або просто зав’язати. Високоякісний надрук створює хороший рекламний ефект. Можливе виготовлення : мішки із боковою складкою, мішки із хрестоподібним дном, плоскі мішки.

Мінімальна кількість замовлення - 6000 шт.

За детальною інформацією та щодо замовлення звертайтесь за телефонами, вказаними на сайті.