+380671684292

ЖИВИЦЯ Гумат Калію (деструктор стерні)

ЖИВИЦЯ Гумат Калію (деструктор стерні)

каністра 5 літрів

ЗАПИТАТИ ЦІНУ

ДОБРИВО ЖИВИЦЯ Гумат Калію (універсальне) застосовують для біодеструкції стерні з метою прискорення біологічного розкладу рослинних решток та покращення структури ґрунту. При його використанні проходить прискорений процес відновлення гумусу, в 2–3 рази збільшується деструкція поживних залишків і повернення поживних речовин у ґрунт, все це разом збільшує продуктивність сільськогосподарських культур до 30%.

Технологія направлена на покращення розкладу поживних решток, поліпшення структури та підвищення родючості ґрунту, пригнічення розвитку фітопатогенних грибів, сприянню активізації ростових процесів, покращенню фітосанітарного стану ґрунту.

Діюча речовина: гумат калію та комплекс спорових та неспорових бактерій Paenibacillus, Bacillus, Pseudomonas, Azotobacter і мікроскопічних грибків Trichoderma, які є антагоністами патогенної мікрофлори, активно руйнують целюлозу та інші органічні субстрати рослинного походження.

Термін зберігання: 3–6 місяці за температур від +4 до +25 oС.

Порядок застосування препаратів із розрахунку на 5 га поля пшениці наступний.

1. В об’ємі 1000 л води розчинити 1 кг /1 пакет/ деструктора целюлози ДЦ.

2. Розчинити 10 л ДОБРИВА ЖИВИЦЯ.

3. Суміш перемішати до повного розчинення інгредієнтів.

4. В отриманий розчин ввести 100–150 кг аміачної селітри або 15–20 кг карбаміду, розмішати до повного розчинення.

5. Провести обробку поля отриманим розчином.

6. Здійснити дискування грунту зразу після внесення робочого розчину, проте не довше ніж впродовж 2–3 год.

Описана технологія деструкції стерні забезпечує грунт біологічним азотом, фосфором, калієм і дозволяє зменшити до 30% внесення у грунт мінеральних добрив, стимулює рівномірний ріст рослини, підвищує її стійкість до хвороб, що в кінцевому рахунку забезпечує високі врожаї.