+380671684292

Амофос NP 10:35+7S

Амофос NP 10:35+7S

Амофос важливе, одне з основних добрив, володіє найкращими фізико-механічними властивостями:
· Не вбирає вологу з повітря;
· Вологість амофосу після завершення обробки до 1%;
· Не  ущільнюється і не злипається в процесі зберігання;
· Не створює пил;
· Розчиняється дуже добре у воді;
· Удобрює будь-які рослини не залежно від типу грунту;
· Сприяє хорошому засвоєнню фосфору рослинами;
· Дозволяє створювати змішані добрива;
· У зв'язку з тим, що амофос майже не містить баластні речовини, він не несе зайві витрати ні при транспортуванні, ні при зберіганні.
Щоб всі властивості добрива можна було використовувати максимально ефективно, його слід застосовувати під час основного обробітку грунту. Особливо це важливо в районах з сухим кліматом, дотримуючись глибини закладки добрива (його вносять глибше в грунт), так як при такому внесенні амофосу забезпечується краще забезпечення вологою. Таке закладення - основа повноцінного живлення рослин елементами, які необхідними їм для росту і розвитку. Крім посушливих районів амофос ідеальний для добрива ділянок з малим вмістом фосфору, але великим вмістом калію, або ділянок з високим азотним фоном. Амофос дає хороший результат, коли використовується для удобрення ріпаку, ярих і багаторічних трав, зернових і зернобобових. Добриво вноситься перед посівом цих культур і складає близько 60 - 90 кг / га д. в.
Якщо амофос вноситься перед посівом ярого ячменю, то ефективно дотримуватися співвідношення 1: 1. Якщо ж він буде розподілятися рядковим внесенням, то вплив його на ярові культури буде в 1,5-2 рази краще.