+380671684292

Калій хлористий

Калій хлористий

ГОСТ 4568-95

Використовується у системах мінерального живлення культур у всіх грунтово-кліматичних зонах Україні під основний обробіток грунту. Доцільно застосовувати восени для живлення пшениці та інших культур, які нечутливі до шкідливого впливу хлору. Не рекомендується застосовувати калій хлористий на культурах, чутливих до хлору (картопля на чіпси, льон, виноград, томати, тютюн, цитрусові, декоративні культури), особливо на суглинистих грунтах.

Калій - необхідний елемент для всіх рослин, його споживання на одиницю формованого врожаю значно більше, ніж інших елементів мінерального живлення. 

Калій є функціональним елементом, що бере участь в основних фізіологічних процесах рослини. 

Калій сприяє нормальному перебігу фотосинтезу, підсилює відтік вуглеводів з платівок листя в інші органи, допомагає більш ефективному засвоєнню вологи рослинами і скороченню випаровування. Під впливом калію листя набувають здатності утримувати воду і легше переносити короткочасну посуху. 

Калій вважається «якісним елементом» для виробництва врожаю, позитивно впливає на якість продукції: коренеплоди підвищують вміст цукру, картопля - вміст крохмалю, прядильні культури - вихід і якість волокна, кормові рослини - вміст протеїну. 

Таким чином, калій сприяє зростанню врожайності, природно, за умови дотримання технології виробництва та використання інших необхідних поживних речовин. 
Калій хлористий використовується при самостійному внесенні та як сировина для виробництва тукосумішей. 

 

Показник

Параметри

гранульований

Масова частка, в% :

Калію(К2О) і, не менше

Води, не більше

 

60

0,5

Гранулометричний склад в %, масова частка гранул розміром:

менше 2мм, не більше

від 2÷4мм, не менше

більше 4 мм, не більше

 

 

8

87

5

Об’ємна маса, т/м3

0,92-0,95