+380671684292

Добриво азотно-вапнякове

Добриво азотно-вапнякове

Високоефективне гранульоване азотне добриво для зернових, кормових, олійних, плодоовочевих культур, цукрових буряків.

Застосовується на всіх типах грунтів і позитивно впливає на їх родючість.

Регулює ріст вегетативної маси, збільшує врожайність культур

Володіє хорошими товарними властивостями для змішування добрив за рахунок високої міцності гранул і укрупненого складу гранули.

Азотно-вапнякове добриво - перспективне азотне добриво, фізіологічно нейтральне, що представляє собою суміш (сплав) аміачної селітри і меленого вапняку або доломіту. Містить азоту 27% 4% кальцію і 4%магнію. Залежно від складу добриво називається: вапняно-аміачна селітра або аміачна селітра з доломітом. Добриво гранульоване (гранули 1-5 мм), придатне для змішування з фосфорними і калійними добривами. 

Азотно-вапнякове добриво може застосовуватися на всіх типах грунтів і під всі сільськогосподарські культури як основного, припосівного добрива і в підгодівлю. Добриво містить карбонати кальцію і магнію. Застосування особливо ефективно на кислих і солонцевих грунтах, грунтах легкого гранулометричного складу.

Застосування:

Основний спосіб внесення добрива - поверхневе, із закладенням в грунт або без закладення. Під овочеві культури вносять врозкид або стрічковим способом, а також при посіві / посадці в малих дозах  в рядки або лунки.

Під ярі зернові основне добриво азотом проводиться незадовго перед сівбою. Більшу частину азотних добрив вносять для підживлення. Терміни проведення підгодівлі визначаються в строгій відповідності з фазами розвитку рослин. 

 Найменування показника 

 Значення

Масова частка загального азоту,%

27

Масова частка азоту в нітратній формі,%, не більше

14

Масова частка оксиду кальцію,%, не менше

4

Масова частка оксиду магнію,%, не більше

2

Масова частка води,%, не більше

1,5

Гранулометричний склад. Масова частка гранул розміром:

 

менше 1 мм,% не більше

3

від 2 до 5 мм,%, не менше

92

Більше 6 мм,%, не менше

-

Статична міцність гранул, МПа (кгс / см2), не менше

3

Розсипчастість,%

100