+380671684292

Декамікс

Декамікс

мішок 25 кг

ЗАПИТАТИ ЦІНУ

Dekamix для великої рогатої худоби, свиней, птиці, новітній високоефективний препарат для догляду та гігієни тварин.

Dekamix підвищує ефект сухої поверхні, вбирає вологу, нейтралізує запах у тваринницьких приміщеннях, застосовується в присутності тварин.

Dekamix порошковидний та являє собою  суміш різних  мінеральних компонентів магнію, кальцію і інших мінералів, нетоксичний, нешкідливий для тварин та людей.

Dekamix порошок лужної гігієни для великих тваринників та дрібного господарства, який використовується на всіх лежачих місцях тварин. Склад Dekamix спеціально пристосований до вимог тваринництва.

Dekamix не потребує розчинення. Його прямо наносять на поверхню. Тип поверхні не має значення, це може бути бетон, решітки, послід, солом’яна чи інша підстилка. Запобігає розвитку патогенних бактерій, вірусів і грибків.

Завдяки здатності поглинати сечу в екскрементах тварин не допускає перетворенняїї в аміак, нейтралізуючи при цьому неприємний запах в тваринницьких приміщеннях. У той же час збільшує цінність добрива (гною і рідкого гною), підвищує текучість рідкого гною, тим самим гній не застоюється в каналах.