+380671684292

Сульфат амонію кристалічний

Сульфат амонію кристалічний

TУ 113-03-10-18-91

Сірковмісне азотне кристалічне добриво, вживане на всіх типах грунтів (на кислих грунтах передбачають проведення вапнування) і для всіх сільськогосподарських культур.

Добриво рекомендується для культур, вимогливих до сірки: ріпак, капуста, гречка, озима та яра пшениця, картопля, цукровий буряк, кормові культури. Також воно ефективне для льону, чаю, соняшнику, моркви, помідорів, щавлю, петрушки, ріпи, редьки, гарбуза, кабачків, редису, агрусу, малини - краще виростають при слабокислій реакції грунтового розчину.

Регулює ріст вегетативної маси, збільшує врожайність культур, підвищує життєздатність рослин

Сірка, що входить до складу добрива, сприяє збільшенню відсотка білка і клейковини в пшениці, вмісту масла в соняшнику, сої та ріпаку.

Добре розсіюється і швидко розчиняється у воді, не розпливається на повітрі і зберігає розсипчастість.

Застосування:

Аміачне добриво вносити найкраще навесні в передпосівну культивацію, що дає можливість рівномірного розподілу добрива по полю. На важких грунтах як основне добриво сульфат амонію можна використовувати і восени, не побоюючись вимивання азоту. На слабоокультурених кислих дерново-підзолистих грунтах без вапнування сульфат амонію використовувати не рекомендується.

Підживлення сільськогосподарських культур сульфатом амонію також ефективні. Крім того, сульфат амонію може додаватися в розчин рідких азотних добрив. Дози внесення сульфату амонію визначаються з урахуванням механічного складу і агрохімічних характеристик грунтів, біологічних особливостей сільськогосподарських культур, прогнозованого рівня врожаю, термінів і способів застосування добрив.

Найменування показника

 Норма

Зовнішній вигляд

білі кристали, допускається світло-жовтий та рожевий відтінок

масова частка азоту, в перерахунку на суху речовину,%, не менш

21

масова частка води,%, не більше

0,3

масова частка вільної сірчаної кислоти,%, не більше

0,05

розсипчастість,%

100

масова частка сірки,%, не менше

25

 

6350.00 грн

Сульфат амонію гранульований

Сульфат амонію гранульований

Детальніше

0.00 грн

Сульфат амонію кристалічний

Сульфат амонію N-21%S-24% кристалічний

Детальніше