+380671684292

Сульфат амонію гранульований

Сульфат амонію гранульований

 Природнім шляхом він утворюється в нейтральних і лужних ґрунтах за рахунок застосування добрив амонію, який повністю нейтралізує кислотність і не впливає на розвиток рослин. Тому насичені ґрунти з високою кислотністю добрив не можуть мати будь-яке значне значення для їх практичного використання у сільському господарстві.

При застосуванні сульфат амонію, який до цих пір широко використовується як добриво азоту, доцільно чергувати з фізіологічно лужними добривами кальцієвої селітри.

Використовуючи сульфат амонію дуже важливо правильно дотримуватися дозування. Надто багато сульфату може спричинити зворотній результат: рослини стануть слабше та почнуть відмирати. При цьому і недостатньо насиченій розчин може бути неефективним, так як без потрібної кількості сірки, більшість культур страждає.

Крім сільського господарства сульфат амонію активно застосовують і в промисловості. Так, речовина бере учать у виробництві корму для тварин, системи ізоляції для будівництва, виробів із шкіри і так далі. Крім того, суміш є активним учасником харчової галузі і виступає одною з добавок.